Pojišťovny A až C

O společnosti, které pravidelně dáváme větší množství peněz za účelem ochránit se proti finančním rizikům, bychom měli alespoň něco vědět. Zde vám v abecedním pořádku krátce představíme pojišťovny, které na našem trhu působí.

AIM

Nepříliš výrazná společnost, která má však i na našem trhu dlouhou tradici. Zabývá se převážně náročnější a specifičtější klientelou. Poskytuje například produkt GAP, o kterém se můžete více dočíst v článku o havarijním pojištění.

Kooperativa

Celosvětový hráč v oblasti pojišťovnictví, který na našem trhu působí již téměř 20 let. Její klienti mohou vybírat z velkého množství produktů, které pokrývají všechny potřeby privátní i firemní klientely.

AXA

Zajímavá společnost, která na našem trhu působí také řadu let. Za tu dobu se jí podařilo na kvalitní produkty nalákat statisíce Čechů. Specifický je například její přístup k povinnému ručení, kde se jeho cena vypočítává na základě výkonu motoru, ne jeho objemu, což jiná z pojišťoven u nás nenabízí.

Česká podnikatelská pojišťovna

Člen Vienna Insurance Group, který se výrazně specializuje na poskytování povinného ručení a dalších produktů, které cílí na motorová vozidla. Jako člen silné nadnárodní skupiny však nabízí přirozeně mnohem víc.

Posted in Povinné ručení by admin at Květen 20th, 2011.

Comments are closed.