Pojišťovny – S až W

Představení pojišťoven zakončíme posledními čtyřmi, které nepatří na našem trhu mezi největší, ale přesto mají rozhodně co nabídnout.

Slavia pojišťovna

Tradiční česká společnost, jejíž kořeny sahají skoro až do poloviny devatenáctého století (1868). Jako tradičně, i Slavia patří významnějšímu hráči, skupině SPGroup. Vyniká především specifickým pojištěním pokut, kterému říká docela vtipně Kryštof.

Triglav

Zdaleka největší pojišťovací ústav na Slovinsku začal před cca 10 lety pronikat i na náš trh. Pomalu se zde usazuje a nabízí čím dál širší paletu služeb a produktů. Povinné ručení od Triglavu má na naše poměry velmi nadstandardní atributy- limit plnění, maximální bonus i rychlost získání bonusu potěší každého řidiče.

Uniqa

Tradiční případ pojišťovacího ústavu, který do naší republiky přišel z nejbližšího okolí. Tentokrát je to Rakousko, kde má Uniqa své zázemí. Mezi ostatními univerzálními pojišťovnami příliš nevyniká, snad jen poměrně nezvykle řešenou internetovou prezentací, která působí trochu nemoderně.

Wüstenrot

Trochu nezvyklá cesta leží za touto společností. Začínala jako stavební spořitelna, což jí sice zůstalo dodnes, ale její aktivity se výrazně rozšířily. Dnes už poskytuje životní i neživotní pojištění s plně konkurenceschopnými produkty v oblasti pojištění vozidel
i ostatního majetku.

Posted in Pojištění, Povinné ručení by admin at Květen 20th, 2011.

Comments are closed.